Dodacie podmienky

KEDY DOSTANEM SVOJU OBJEDNÁVKU?  

Poznáme to všetci: keď si objednáme nový tovar, tešíme sa a nechceme dlho čakať. Aké sú na CANDLEMANIA.sk dodacie lehoty?

 • Skontrolujte, či je tovar SKLADOM. Takýto tovar expedujeme rýchlo (ten istý alebo nasledujúci pracovní deň).Vždy Vás však informujeme o priebehu objednávky.
 • Pri objednaní tovaru označeného ako SKLADOM a odoslaní objednávky do 12:00 hod. odovzdávame zásielku dopravcovi spravidla ten istý pracovný deň. Pri objednaní po 12:00 hod. nasledujúci deň.
 • Rýchle dodanie neplatí počas zľavových akcií. Tu dodanie môže byť až 5 pracovných dní.

Dopravci Vám následne tovar doručia nasledovne - počítané odo dňa expedície:

 • Tovar doručovaný GLS či In-Time - Balík do domu alebo na pobočku GLS ParcelShop
  Pri nákupe do 50 € je poštovné 5 €. Pri nákupe nad 50 € je ZDARMA. POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť. Zásielka je zvyčajne doručená do 2-4 pracovných dní od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.
 • Tovar doručovaný Zásielkovňa 
  Pri nákupe do 50 € je poštovné 3,50 €.Pri nákupe nad 50 € je poštovné ZDARMA. POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.Zásielka je zvyčajne doručená do 2-4 pracovných dní od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.
 • Tovar doručovaný na dobierku
  Poplatok za doručenie na dobierku pri využití služby GLS, DHL, In-Time, Zásielkovňa - pri nákupe do 50 € je Vám účtovaný poplatok 1 €. Pri nákupe nad 50 € je to ZDARMA.POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

MOŽNOSTI PLATBY - ako zaplatím?

 • v hotovosti na dobierku alebo kartou v mieste určenom kupujúcim pri objednávke
 • v hotovosti alebo platebnou kartou (pokiaľ je umožnené výdajňou) na výdajniach Zásielkovňa.
 • bezhotovostne prevodom na účet predávajúceho č. IBAN CZ0420100000002501051024, BIC FIOBCZPPXXX, variabilný symbol číslo objednávky, vedený v spoločnosti Fio banka, a.s.
 • bezhotovostne rýchlou on-line platbou prostrednictvom platobného systému GO PAY. Transakcia bude spracovaná v cenách obsahujúcich DPH 20%.
 • bezhotovostne platebnou kartou prostrednictvom platobného systému GO PAY. Transakcia bude spracovaná v cenách obsahujúcich DPH 20%.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Aktualizácia: 17.09.2020